eIDAS specialista implementace

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha 4
  • HPP

Pro našeho klienta, českou společnost, která vyvíjí a poskytuje chytrá řešení pro digitalizaci firemních procesů, hledáme vhodné kandidáty na pozici eIDAS Specialista implementace.

V týmu budete ten, kdo se bude podílet na digitalizaci veřejné správy pomocí specializovaných eIDAS služeb (podpisy, pečetě, razítka a další). Váš šéf - projektový manažer, naváže na úspěšnou práci obchodního týmu, který získal zakázku a tuto získanou zakázku spolu s IT konzultanty převezme, vytvoří rámcovou specifikaci, procesní analýzu a navrhnou řešení a zajistí realizaci. A na Vás je celý proces završit a implementovat. No není to skvělý pocit dokončit takto promyšlený a propracovaný proces? Je, že?

Náplň práce:

  • Implementace a provoz služeb eIDAS (služby pro vzdálené podepisování, pečetění, časová razítka, ověřování)
  • Instalace, implementace a integrace na serverech klientů
  • Testování nasazovaných funkčností
  • Hlášené chyby na úrovni systému zanalyzovat, vyřešit nebo předat k odstranění
  • Do budoucna možný rozvoj kariérního posunu na pozici IT konzultanta či projektového manažera

Požadujeme:

  • Svzdělání s maturitou nebo Vtechnického či IT zaměření
  • Znalost Office365 včetně Azure Active Directory
  • Anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace
  • Schopnost řešit analytické a implementační problémy a chyby
  • Schopnost efektivně komunikovat s vývojovými týmy a technickými specialisty
  • Schopnost vypracovat a dodržovat harmonogramy projektu
  • Zodpovědnost za správnost všech funkcí zahrnutých ve specifikaci zakázky
  • Ochota, vstřícnost, pečlivost, řešení věcí otevřeně a včas (žádné hry a výmluvy)

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál ve výši 116 Kč za každý odpracovaný den
  • Sportovní a kulturní akce
  • Jazykové kurzy ve firmě
  • Příspěvek na penzijní připojištění a Multisportkartu
  • Lokalita: Praha 4 – Krč

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na volný čas
  • Firemní akce

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.