Projektant v oboru elektro

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno
  • HPP

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a dodáním obaloven asfaltových směsí, hledáme posilu na pozici Projektant v oboru elektro – NN.

Pracovní náplň:

  • Spolupráce na organizaci a řízení přípravy zakázek v oblasti elektro
  • Spolupráce s technickým ředitelem na návrzích technických řešení
  • Tvorba projektové a výrobní dokumentace elektro, dokumentace skutečného provedení elektro
  • Odpovědnost za dodržování předpisů BOZP a PO při návrhu prací
  • Odpovědnost za dodržování obecně závazných předpisů v oboru elektro
  • Plnění dalších úkolů uložených nadřízeným

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Praxe v oboru alespoň 1 rok
  • Znalost MS Office na běžné uživatelské úrovni
  • Znalost AutoCadu na běžné uživatelské úrovni
  • Řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Časová flexibilita
  • Platná elektro vyhláška (dříve 50/78 Sb., nyní nahrazena zákonem 250/2021)
  • Výhodou je komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní české rodinné společnosti s více než třicetiletou tradicí
  • Práce na HPP
  • Mzdové ohodnocení: 40 000 – 50 000 Kč
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Firemní benefity: celkem 25 dní dovolené, příspěvek na stravné
  • Možnost karierního růstu
  • Lokalita: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Stravenky
  • Dovolená navíc

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.