Železniční technik pro stabilní a významnou českou společnost!

  • TOP zaměstnavatel
  • Střelice

Jsme vedoucí česká společnost působící v železničním odvětví, která se specializuje na technické operace a logistiku. V současné době hledáme nového člena do našeho týmu, kdo se bude podílet na našich projektech a přispěje k našemu růstu a úspěchu.

Popis pozice

  • Technické prohlídky, přejímky, plombování vozů
  • Posun na vlečce, manipulace s vozy
  • Vážení vozů, manipulace s ŽC
  • Kontrola vozů dle RID
  • Údržba a opravy kolejiště, plnění úkolů skladu
  • Obsluha a údržba zařízení, čištění kanalizací
  • Plnění a stáčení cisteren, odběr vzorků
  • Komunikace s pracovníky železničního provozu a skladu

Požadavky

  • SOU v technickém oboru (strojní, elektro nebo technické zaměření) je výhodou
  • Pečlivý a zodpovědný přístup k práci
  • Spolehlivost, samostatnost a chuť do práce
  • Dobrý zdravotní stav
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Cafeteria až 13 000 Kč/rok na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2 000 Kč/měsíc
  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti ve výši 1 500 Kč/měsíc
  • Zvýhodněné ceny paliva
  • 25 dnů dovolené + 3 dny osobního volna
  • Stravenky ve výši 165 Kč/den
  • Stabilní zázemí významné české společnosti
  • Možnost zajímavé a rozmanité práce
  • Zdarma konzultační služby v oblastech právních, finančních, psychologických a zdravého životního stylu

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Danylo Safiulin
E-mail: danylo.safiulin@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 225
ID inzerátu: 797288