Administrativní pracovník/ce

  • Tábor
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Upřesňující informace:

Hledáme: Administrativní pracovník/ce

Náplň práce:
Organizace příprava nabídek zákazníkům, práce s excelem, týmová spolupráce

Nabízíme:
Práci v mezinárodní firmě zabývající se papírenskými potřebami, dárkovinami a produkty na pečení, která své zboží expeduje po celém světě.
Práce na jednu směnu Po-Pá od 7 do 15:30 hodin - víkendy volné.
Při dobře odvedené práci finanční odměna formou bonusů.
Příjemný kolektiv.
Možnost zaškolení a kariérního růstu.
Obědy k dispozici zdarma

Požadujeme:
Výborná znalost práce na počítači (především MS WORD a MS EXCEL)
Příjemné a přátelské vystupování, spolehlivost, pečlivost a organizovanost

Kontakt: e-mailem, telefonicky - kdykoliv

** Simona Ješdličková e-mail:** eshop@alvarak.cz

Telefon: 770 195 783

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV

Benefity

  • Jiné výhody - zvláštní prémie,příspěvek na stravování

Umístění pracovní pozice

ALVARAK GROUP a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 24 000 Kč
Pracoviště: Kanadská 775, 39111 Planá nad Lužnicí
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Jedličková
E-mail: eshop@alvarak.cz
ID inzerátu: 797607

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.