Konstruktér parních turbín

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno
  • HPP

Pro našeho klienta, strojírenskou konstrukční a výrobní společnost, která se zaměřuje na návrhy, výrobu a dodávky parních turbín, kotlů a energetických celků, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Konstruktér parních turbín.

Vaše náplň práce:

  • činnosti v oblasti konstrukčního návrhu jednotlivých částí parních turbín
  • zpracování 3D modelu a následně výrobní dokumentace
  • tvorba kusovníků
  • úzká spolupráce s navazujícími odděleními v rámci firmy i se subdodavateli

Očekáváme:

  • odborné technické středoškolské/vysokoškolské vzdělání (obor energetické stroje výhodou)
  • znalost konstruování ve 3D (nejlépe SolidWorks, AutoCAD, postačí i zkušenost s Plant3D, Inventorem)
  • alespoň 2 roky zkušeností v konstrukční činností
  • základní znalost problematiky parních turbín výhodou (společnost je připravena případně Vás zaškolit)
  • orientace v technických podkladech
  • znalost MS Office (Word, Excel)
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • chuť se učit novým věcem
  • ŘP sk. B výhodou

Nabízíme:

  • stabilní práci v neustále se rozvíjející společnosti založené již v roce 1991
  • možnost pracovat na zajímavých projektech – parních turbínách a kotlech
  • práce na HPP - full-time
  • nástupní mzda 40 000 – 55 000 Kč (dle Vašich zkušeností, u velmi zkušených kandidátů mzda k diskusi)
  • vzdělávání podporované společností - odborná školení
  • stravenkový paušál 200 Kč/den
  • po zkušební době 2 500 Kč/měsíc příspěvek na důchodový program
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba (pevný interval mezi 8:00 – 14:00h)
  • Multisport karta
  • odměny při životních a pracovních jubileích
  • kanceláře: Brno, cestování v rámci zahraničních projektů

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na volný čas

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.