Technik elektro, měření a regulace

  • TOP zaměstnavatel
  • Střelice

Hledáme nového kolegu, který je způsobilý pro práci v oboru elektro (dle NV 194/2022 Sb.) a chce pracovat nejen v rámci elektro údržby, ale poradí si také s revizemi elektrických a metrologických zařízení a zařízení pro měření a regulaci.

Popis pozice

  • Odpovědnáosoba za technická zařízení v oblasti elektro, metrologie a MaR
  • Vedení dokumentace (evidence a archivace)
  • Dohled nad pravidelnými revizemi, kalibracemi a dalšími periodickými úkoly
  • Spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • Kontrola práce externích dodavatelů v oblastech údržby, revizí a metrologie
  • Zabezpečení a kontroly dodržování měrového pořádku a platné legislativy v rámci přidělených skladů
  • Provádění kontroly provozu řídicích systémů skladů v oblasti metrologie

Požadavky

  • Odborná způsobilost dle NV 194/2022 (dříve vyhl.50/78 Sb. min §6)
  • Hodí se praxe na podobné pozici
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Více jak týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování, penzijní přípojištění a na pojištění odpovědnosti
  • Příspěvky skrze systém Cafeteria
  • Vzdělávací kurzy a školení

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Kateřina Procházková
E-mail: katerina.prochazkova@manpower.cz
Telefon: 734 767 540
ID inzerátu: 799673