Obchodně technický zástupce | Morava

  • TOP zaměstnavatel
  • Otrokovice

Pro významného klienta, distributora spotřebního zboží v oblasti průmyslové údržby, hledáme nového kolegu, který doplní tým obchodních zástupců a bude mít na starost převážně Zlínský, Olomoucký nebo Jihomoravský kraj.

Společnost nabízí atraktivní pracovní podmínky, možnost profesního růstu a práci s prestižními zákazníky z různých průmyslových odvětví. Přidejte se k nim a staňte se součástí úspěšného týmu!

Popis pozice

  • Péče ostávající zákazníky, příprava podkladů pro obchodní jednání auzavírání smluv
  • Akvizice nových klientů
  • Kalkulace a tvorba cenových nabídek smožností vyjednávání s dodavateli
  • Spolupráce na vývoji nabízených produktů
  • Spolupráce s oddělením marketingu na propagačních kampaní

Požadavky

  • SŠ vzdělání (výhodou oblast strojírenství)
  • Úspěšná praxe na obchodní pozici
  • Zkušenost s alespoň částí našeho produktového sortimentu (ložiska, řemeny, těsnění, tvářecí stroje, převodovky, hydraulika, nářadí, BOZP sortiment...)
  • Schopnost týmové spolupráce a aktivní přístup
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Práci s významnými zákazníky z velkých výrobních společností
  • Flexibilní pracovní doba + občasná možnost Home Office
  • Pravidelné vzdělávání v oboru + pečlivé produktové školení
  • Kvartální bonusy
  • Služební vůz k soukromým účelům.
  • Stravenky
  • Multisport/Flexipass
  • 25 dní dovolené ročně
  • Příspěvek na penzijní připojištění po 1. roce
  • Standardní vybavení: mobil a notebook

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Nádvorníková
E-mail: tereza.nadvornikova@manpower.cz
Telefon: +420 727 810 545
ID inzerátu: 799697