Chemik laboratoře | Vhodné i pro juniory!

  • TOP zaměstnavatel
  • Znojmo

Firma, jež je jedním z největších výrobců a prodejců sanitárních potřeb v České republice a na Slovensku. Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici Provozního chemika. Vaším hlavním působištěm by byla výrobní laboratoř a galvanovna firmy. Chcete získat benefity ve formě různorodých příspěvků, dotovaného stravování a zejména práci na jednu směnu?

Pak čtěte dále!

Popis pozice

  • Pracovat ve výrobní laboratoři a galvanovně výroby (míchání látek, testování reakcí a další)
  • Připravovat chemické lázně a provádět jejich analýzu
  • Komunikovat s dodavateli chemikálií a výrobního zařízení, stejně jako se státními úřady
  • Spravovat odpadového hospodářství a zajišťovat obsluhu ČOV
  • Dbát na dodržování procesů a bezpečnosti práce (BOZP)
  • Úzce spolupracovat s výrobním oddělením

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického zaměření
  • Výhodou je praxe v chemické laboratoři strojírenské firmy
  • Výhodou je také znalost systémů EKOkom a ISPOP

Nabízíme

  • Jednosměnný provoz – pouze ranní směny
  • Postupné navyšování dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Dotované obědy
  • Zvýhodněný tarif od O2
  • Odborná školení
  • Možnost osobního i kariérního rozvoje
  • Kurz anglického jazyka v rámci firmy
  • A další

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Nagyová
E-mail: michaela.nagyova@manpower.cz
Telefon: +420771287508