ELEKTROMECHANIK

  • TOP zaměstnavatel
  • Zlín

Hledáme technicky orientovaného kolegu, který se stane součástí party v oblasti výroby. Kolegu, který se nadchne pro telematické systémy, silniční meteorologii, parkovací systémy a další unikátní dopravní technologie.

Popis pozice

Výroba silničních technologií ve vlastních specializovaných dílnách.

Požadavky

  • Vystudoval jste SOŠ elektrotechnického směru amáte vyhlášku č. 250, §5 dle nařízení vlády 194/2022 Sb.
  • Jste samostatný, spolehlivý a zodpovědný.
  • Jste manuálně zručný.
  • Máte řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • Nabízíme zázemí silné HW/SW firmy s vlastním vývojem a práci s unikátními produkty a technologiemi.
  • Hradíme vám angličtinu.
  • Z benefitů potěší 5 týdnů dovolené, závodní stravování, mzda.
  • Dáme vámsmlouvu na dobu neurčitou.
  • Získáte atraktivní místo pro práci v moderním produkčním a vývojovém sídle, které nemá ve Zlíně konkurenci! :-)

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Sylva Valentová
E-mail: sylva.valentova@manpower.cz
Telefon: +420 727 901 411