Reklamační technik ve stavebnictví

  • Doporučujeme
  • Zlín
  • HPP
  • Pro absolventy

Do našeho týmu hledáme nové kolegy a kolegyně. Jsme rodinná stavební firma s více než 25letou tradicí. Zabýváme se kompletní výstavbou průmyslových objektů, staveb občanské vybavenosti a dalších.

Nástup dle dohody. V případě zájmu o podrobnější informace nás kontaktujte. Rádi vám ukážeme zázemí firmy a a osobně se pobavíme o nabízené pozici.

Co vás čeká

  • řízení agendy reklamací
  • hledání příčin stavebních vad
  • zajištění odstraňování reklamací podle smluv o dílo
  • kontrola projektové dokumentace u reklamovaných vad
  • komunikace s investorem a dodavateli
  • kontrola dodržování technologických postupů a norem
  • evidence dokumentace reklamací

Co od vás očekáváme

  • vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru
  • praxe v oboru pozemní stavitelství
  • ochota cestovat v rámci stavebních projektů
  • orientaci v projektové dokumentaci
  • orientace v technických normách
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B
  • uživatelskou znalost práce na PC

Co nabízíme

  • práce na plný úvazek
  • pevné a přátelské zázemí stabilní rodinné stavební společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení odpovídající výsledkům
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy a školení
  • firemní akce pro zaměstnance
  • sick days

Požadavky

  • Práce s PC - Windows

Benefity

  • Sick days
  • Firemní akce

Navláčil stavební firma, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Bartošova, 76001 Zlín
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy středních škol, Absolventy vysokých škol
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Galatíková
E-mail: personalni@navlacil.cz
Telefon: 778 719 293
ID inzerátu: 799942