Logistik

  • TOP zaměstnavatel
  • Uherské Hradiště
  • HPP
  • Pro absolventy

Popis

Do týmu logistiky hledáme novou kolegyni / kolegu.

Co budete dělat?

  • Zpracování požadavků u obchodního úseku
  • Systémové zasílání expedičních příkazů do terminálu skladníků
  • Vystavování dokumentů souvisejících s nakládkou
  • Komunikace s celní správou, s dopravci, se zákazníky
  • Zajišťování převozů do externích skladů
  • Práce se zakázkami ve WMS systému
  • Reporting

Jaké dovednosti potřebujete?

  • SŠ vzdělání (ideálně v oblasti logistiky, dopravy nebo příbuznýcjh oborů)
  • Vhodné i pro absolventy
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Analytické myšlení, pečlivost, vysoká flexibilita

Proč jsme rádi součástí MORAVIA CANS?

  • Každý nováček je kompletně zaškolený a umožňujeme další kariérní postup
  • Mzda je vždy férová a každý rok ji valorizujeme, k tomu dostáváme roční prémie
  • Máme příjemný systém benefitů Cafeterie, kde si každý vybírá odměnu podle sebe
  • Obědy v závodní jídelně máme dotované
  • 5 týdnů dovolené je super
  • Za doporučení nového kolegy dostáváme bonus
  • Dostáváme odměny na Vánoce nebo k významným životním událostem

Jak probíhá výběrové řízení?

Přihlaste se na nabídku. My se Vám ozveme a probereme podrobnosti. Prohlédnete si pracoviště a setkáte se s vedoucím.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Pružná pracovní doba
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky
  • Cafeterie

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Hana Marcoňová
E-mail: hana.maconova@moraviacans.cz
Telefon: 778775195