Marketingový Specialista

  • TOP zaměstnavatel
  • Zlín

Pro úspěšnou firmu, která vyvíjí a vyrábí chytrá přístupová řešení zabezpečující budovy a majetek, a dodává je do celého světa, hledáme Marketingového specialistu.

Firma má úžasné, hi-tech produkty. Turnikety kombinují sofistikovanou technologii s prvotřídním produktovým designem a dostává se tak do světoznámých instalací. Má v ruce hmatatelný produkt, se kterým se dá marketingově velmi pěkně pracovat.

Popis pozice

Čeká Vás široký záběr práce. Kromě správy webu, digitálních platforem, přípravy marketingových materiálů, řízení interní komunikace, veletrhů a milionu dalších věcí, budete i aktivně spolupracovat s obchodním týmem a komunikovat s celosvětovou distributorskou sítí. A když si na to troufnete, tak vás čeká vedení naší Marketing Trainee.

Nemáme korporátní strukturu a práce tedy není tolik svazující.

Dostanete perfektní prostor pro tvoření, vlastní nápady a realizaci.

Určitě Vám nemůžeme nabídnout klidnou práci, kde na Vás nebude vidět. Pokud ale očekáváte něco jiného – drive firmy, výborný produkt, možnost za sebou vidět skvělé výstupy, pak Vás velmi rádi uvítáme na osobním pohovoru.

Požadavky

Koho hledáme?

Šikovného člověka, který se nechce v práci nudit a má tvořivého ducha.

Vidí za sebou jasné výsledky v marketingu.

Zvládne s přehledem pracovat na několika věcech najednou.

Rád tvoří, nezalekne se novinek a marketing ho prostě baví.

Je zvyklý odvádět pečlivou práci.

Má vysokoškolské vzdělání.

Potřebujete aktivní znalost angličtiny.

Nabízíme

Práci pro rychle rostoucí hi-tech společnost.

Přátelskou a rodinnou atmosféru.

Bohaté příležitosti pro profesionální růst.

Stabilní práci v mezinárodním prostředí.

Mzdu podle vašich zkušeností.

5 týdnů dovolené.

Flexibilní pracovní dobu s možností občasné práce z domova.

Jazykové kurzy angličtiny.

Firemní akce v průběhu roku.

Závodní dotované stravování – oběd za 22 Kč.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Sylva Valentová
E-mail: sylva.valentova@manpower.cz
Telefon: +420 727 901 411