Samostatná účetní

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Praha
  • HPP

🌐 Jsme MICRONIX GROUP, inovativní rodinný podnik sídlící v Praze s více než 50 pobočkami rozprostřenými po střední a východní Evropě. Pro jednu z našich firem - Vitalogy s.r.o. hledáme vhodného uchazeče na pozici samostatné účetní.

Požadujeme:

• SŠ vzdělání ekonomického směru
• Praxi v oblasti účetnictví a financí min. 4 roky
• Komplexní znalost účetní a daňové problematiky vč. skladového hospodářství a výroby
• Dobrou znalost práce na PC
• Zodpovědnost, loajalitu, samostatnost, přesnost, flexibilitu
• Průběžné vzdělávání v oboru
Znalost programu Helios vč. modulu výroby a skladů

Náplň práce:

• Kompletní vedení podvojného účetnictví
• Příprava podkladů pro účetní závěrky
• Administrativní činnost

Nabízíme:

• Zázemí a jistotu prosperující rodinné společnosti
• 5 týdnů dovolené, 3 Sickdays
• Dobré finanční ohodnocení
• Samostatnou práci v mladém kolektivu
• MultiSport kartu
• Příspěvek na stravování, služební telefon a notebook
• Množství různorodých teambuildingů + jednou ročně létáme na prodloužený víkend do zahraničí
• Permanentku do ZOO
• Občerstvení na pracovišti

Místo práce: Praha 9 - Cukrovarská 991

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, prosím, zasílejte Vaše životopisy na nemergutova@equityfinance.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Ekonomika - skladové účetnictví
  • Ekonomika - fakturace
  • Ekonomika - podvojné účetnictví
  • Práce s PC - Windows
  • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Multisport karta
  • Sick days
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon
  • Firemní akce

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Jana Nemergutová
E-mail: nemergutova@equityfinance.cz
Telefon: +420 731 492 377