PR a zbožové srovnávače

  • Zlín
  • HPP, DPP
  • nástup 1. 10. 2024

Hledáme specialistu PR a zbožových srovnávačů do Lázeňské kávy!
Máte talent na budování vztahů a komunikaci s partnery? Jste zkušení v práci s PR a
zbožovými srovnávači? Připojte se k našemu týmu v Lázeňské kávě a pomozte nám šířit
povědomí o naší prvotřídní kávě a kávovém vybavení!

Co vás čeká:

? Komunikace s portály a partnery: Budování a udržování vztahů s portály, které
nabízejí zbožové srovnávače, jako jsou Heureka, Zboží.cz a další.

? Správa zbožových srovnávačů: Zajišťování správného nastavení a aktualizace
našich produktů na zbožových srovnávačích, sledování jejich výkonu a optimalizace.

? PR aktivity: Tvorba a distribuce tiskových zpráv, komunikace s médii, organizace PR
kampaní a budování povědomí o naší značce.

? Analýza a reportování: Sledování a vyhodnocování efektivity PR aktivit a výkonu
zbožových srovnávačů, příprava pravidelných reportů a návrhy na zlepšení.

Co od vás očekáváme:

? Zkušenosti s PR a zbožovými srovnávači: Praxe v oblasti PR a práce se
zbožovými srovnávači je velkou výhodou.

? Komunikační dovednosti: Schopnost efektivně komunikovat s partnery, médii a
interními týmy.

? Analytické myšlení: Schopnost analyzovat data, identifikovat trendy a navrhovat
optimalizace.

? Proaktivní přístup: Iniciativa při hledání nových příležitostí pro zlepšení a rozvoj
našich PR a marketingových aktivit.

Co nabízíme:

? Stabilní zázemí: Práci v dynamické a rostoucí společnosti, která si váží svých
zaměstnanců.

? Kreativní svoboda: Možnost realizovat své nápady a kreativní vize v rámci našich
PR a marketingových aktivit.

? Podpora a rozvoj: Pravidelné školení a možnosti odborného růstu v oblasti PR a
zbožových srovnávačů.

? Přátelský kolektiv: Práce v příjemném a přátelském týmu lidí, kteří sdílejí vášeň pro
kávu.

? Atraktivní finanční ohodnocení: Konkurenceschopný plat a benefity.
Přidejte se k nám a staňte se součástí Lázeňské kávy, kde pražení a příprava kávy není jen
prací, ale i vášní. Těšíme se na vaši přihlášku!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Umístění pracovní pozice

Lazeňská káva s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 23 000 Kč
Pracoviště: Masarykova 149, 76326 Luhačovice
Typ úvazku: HPP, DPP
Kontaktní osoba: Jana Páclová
E-mail: zivotopisylk@gmail.com
ID inzerátu: 807926

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.