Vedoucí obchodního oddělení se zájmem o moderní architekturu

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha 2
  • HPP

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou a prodejem oken a dveří té nejvyšší kvality, s ohledem na osobitost a unikátnost jednotlivých domů a projektů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí obchodního oddělení se zájmem o moderní architekturu, který zastřeší naše obchodní oddělení.

Náplň práce:

  • Koordinace obchodních případů a vyhledávání obchodních příležitostí
  • Úzká kooperace s vedením společnosti ohledně dalších vizí a obchodní strategie
  • Komunikace s architekty, stavebními společnostmi i koncovými zákazníky
  • Podpora jednatele, domlouvání a účast na obchodních schůzkách
  • Koordinace jednotlivých projektů
  • Dodržování a nastavení časového harmonogramu
  • Kontrola technické dokumentace, zajištění smluvní dokumentace
  • Rozdělení pracovních činností v rámci zakázky mezi členy týmu
  • Do budoucna převzetí vedení obchodního týmu

Požadujeme:

  • S/ Vobor stavebnictví nebo předchozí zkušenosti ve stavebním oboru
  • Orientace ve stavební technické dokumentaci
  • Zájem o oblast designu a architektury je velkou výhodou
  • Výborné organizační dovednosti v rámci kompletního řízní zakázky
  • Zájem o sales a vedení obchodních jednání v rámci B2B
  • Schopnost organizace práce a přidělování úkolů v napříč obchodními procesy
  • Potenciál k vedení lidí
  • ŘP sk. B
  • Zájem o získávání zkušeností a touhu kariérně růst

Nabízíme:

  • Fixní složka mzdy a bonusy za obchodní výsledky
  • Možnost rychlého kariérního růstu, získání zkušeností přímo od jednatele úspěšné společnosti, se kterým budete v denním kontaktu a budete jeho pravou rukou
  • irokou agendu, v rámci, které se budete moct zdokonalit
  • Možnost práce z domova
  • Formu spolupráce na HPP
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností, po zkušební době další možnost navýšení
  • Bonusová složka, která se odvíjí od výsledků společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Odborná školení a jazykové kurzy hrazené společností
  • Notebook, telefon
  • Zakázky v rámci Prahy, kanceláře na Vinohradech

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Pružná pracovní doba
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na volný čas
  • Sick days
  • Možnost home office

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.