Account manager, New Markets / Development

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Praha
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Popis

Koho hledáme?

Hledáme dynamickou osobnost s drivem, která dokáže profesionálně komunikovat naše obchodní aktivity. Pokud máte zkušenosti s péčí o zákazníky a proaktivní přístup, jste pro nás ideální kandidát. Vaše úkoly budou zahrnovat správu obchodních a marketingových kampaní zaměřených jak na naše dlouhodobé zákazníky, tak na nové potenciální partnery, kteří s námi mají zájem spolupracovat.

Pokud některé z uvedených vlastností nejsou vaší nejsilnější stránkou, ale částečně se v inzerátu nacházíte a ovládáte obchodní angličtinu, rádi se s vámi setkáme a zjistíme, zda se naše cesty shodují.

Těšíme se na vás!

Kdo jsme?

Jsme významným dodavatelem reklamních propisek na českém trhu již od roku 2002. Nabízíme široký sortiment propisek, od nejprodávanějších plastových po kvalitní reklamní a stylové značkové propisky. Všechny samozřejmě nabízíme s natištěným logem zákazníka, a to je to naše přidaná hodnota. Navíc raketově rosteme, a proto potřebujeme další členy týmu.

Připojte se k nám!

Co budete dělat?

  • Budete zodpovědní za péči o zákazníky, objednávky, poptávky, případné reklamace a další speciální požadavky zákazníků.
  • Budete se snažit proaktivně oslovit naše zákazníky a budete se podílet na rozvoji nových trhů mimo domovské.
  • Budete spolupracovat s marketingovým týmem na tvorbě a realizaci marketingových kampaní.
  • Budete budovat vztahy s potenciálními zákazníky a uzavírat obchody.

Co od Vás očekáváme:

  • Organizační schopnosti
  • Sociální inteligenci
  • Zodpovědnost za svěřený úkol
  • Pozitivní přístup
  • Spolehlivost
  • Flexibilitu
  • Myšlení „Out of box“

Co vám můžeme nabídnout:

  • Nabízíme pracovní dobu v provozu bez příliš formálních korporátních pravidel.
    Pracujeme pondělí až pátek a víkendy a svátky máme volné.
  • Dovolená 5 týdnů: Dlouhá dovolená pro zasloužený odpočinek a načerpání energie.
  • 3 dny sick days po zapracování
  • Multisport kartu
  • Osobní přístup a profesionální jednání s nádechem rodinné firmy
  • Různé týmové a celofiremní akce, kterých v roce máme hodně
  • Možnost ovlivnit procesy ve firmě a vlastní realizace. Stále se rozvíjíme a příležitostí je dost
  • Přátelská pracovní atmosféra: Podpora a příjemné prostředí, ve kterém se budete cítit jako součást týmu.
  • Možnost stravování s podporou ze strany zaměstnavatele.
  • Parkování v areálu firmy
  • Vstřícnost při řešení rodinných záležitostí: Chápeme, že rodina je důležitá, a poskytujeme vám flexibilitu při řešení rodinných záležitostí.
  • Společenská odpovědnost firmy – vlastní nadační fond - www.psanipomaha.cz: Aktivní zapojení do společenských projektů a podpora charitativních aktivit prostřednictvím vlastního nadačního fondu.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Multisport karta
  • Stravenkový paušál
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Miroslav Čermák
E-mail: miroslav.cermak@adorepen.cz
Telefon: +420728775053