Vedoucí kvality - non automotive

  • TOP zaměstnavatel
  • Kaplice

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme Vedoucího kvality se zaměřením na dodavatele.

Popis pozice

  • Zavádění standardů kvality vedoucí k systematickému a procesnímu snižování nákladů
  • Analýza příčin chybovosti, návrhy nápravných opatření
  • Procesní nastavení reklamačního řízení
  • Provádění auditů u dodavatelů
  • Týmové vedení vstupní i výstupní kontroly
  • Systémové řízení kvality v systému SAP

Požadavky

  • SŠ / VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti s vedením kvality ve výrobní společnosti se zaměřením na dodavatele
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka (min. B2)
  • Znalost nástrojů kvality
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Mezinárodní prostředí stále rostoucí společnosti
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Odborné vzdělávání
  • Dotované stravovaní
  • Další zaměstnanecké benefity

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Marie Valentová
E-mail: marie.valentova@manpower.cz
Telefon: +420 727 924 395