Servisní technik zemědělských strojů

  • TOP zaměstnavatel
  • Želechovice nad Dřevnicí
  • HPP

Pro našeho klienta, společnost UNIMARCO a.s., která je partnerem českých a slovenských farmářů již od roku 1991 a zajišťuje dodaní a servis zemědělských strojů, hledáme posilu na pozici Servisního technika.

Pozice je vhodná i pro absolventy technických oborů se vztahem k zemědělství.

Náplň práce:

  • Montáž a předprodejní příprava nových strojů
  • Uvádění strojů do provozu
  • Servisní činnost na území ČR a SR

Požadujeme:

  • ŘP skupiny B (výhodou je platná skupina T)
  • Technickou zdatnost a zručnost
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Samostatnost a časovou flexibilitu
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Výhodou je praxe v oboru nebo znalost zemědělských strojů
  • Výhodou schopnost používání diagnostických programů a zařízení

Nabízíme:

  • Různorodou práci v sehraném kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení, odměny
  • Práci se špičkovou zemědělskou technikou
  • irokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Zázemí společnosti: Želechovice nad Dřevnicí (u Zlína)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Bonusy a prémie

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.