Číšníci a servírky (51310), Obchod a cestovní ruch

  • Zlín
  • DPČ
  • nástup 1. 10. 2024

Do naší restaurace Tomášov ve Zlíně hledáme číšníka/servírku.
Přijmeme mezi nás kolegu, který se bude starat o naše hosty.

Náplň práce: Zajištění plynulého chodu restaurace, přijímání objednávek, servírování nápojů a pokrmů, příprava a pomoc při pořádání akcí.

Požadované dovednosti: Pečlivost, Samostatnost, Dochvilnost, Zodpovědnost, Svědomitost.

Zaměstnanecké výhody:
Slevy na firemní služby, Dotované obědy

Zaměstnavatele kontaktujte e-mailem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 175 Kč / hod.
Pracoviště: U Lomu 638, 76001 Zlín
Typ úvazku: DPČ
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Petra Kučerová
E-mail: petra.kucerova@ivfzlin.cz
Telefon: 577 005 911
ID inzerátu: 821807

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.