Pomocníci v kuchyni (94120), Výroba a provoz, Služby

  • Zlín
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Pracovní doba: 6:00 - 14:30 hod.
Do naší restaurace Tomášov ve Zlíně hledáme pomocnou sílu do kuchyně. Přijmeme mezi nás kolegu, který by se staral o čistotu v kuchyni, a zároveň pomohl s přípravami kuchařům.

Náplň práce: Pomoc při přípravě studené kuchyně, chystání surovin, servírování, úklid kuchyně včetně mytí nádobí. Zkušenosti v kuchyni nejsou potřeba, rádi zaučíme.

Požadované dovednosti: Pečlivost, Samostatnost, Dochvilnost, Zodpovědnost, Týmový hráč

Zaměstnanecké výhody:
Dotované firemní obědy, 5 týdnů dovolené, možnost zvýhodněného vstupu do wellness Tomášov
a snížené ceny masáže v Hotelu Tomášov

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 160 Kč / hod.
Pracoviště: U Lomu 638, 76001 Zlín
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Petra Kučerová
E-mail: petra.kucerova@ivfzlin.cz
Telefon: 577 005 911
ID inzerátu: 821810

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.