Finanční konzultant/ka a majetkový správce

  • Doporučujeme
  • Brno-město
  • HPP, IČO, Praxe a stáže
  • nástup 20. 9. 2024
  • Pro absolventy

Popis

Popis pozice:

V souvislosti s rozvojem našich služeb a rozšiřováním pobočky hledáme kolegy na
pozici majetkového správce/finančního konzultanta. Tato pozice kombinuje
obchodní dovednosti s administrativní prací a je ideální pro zkušené pracovníky z
bankovního sektoru, stavebních spořitelen či jiné finanční instituce. Tato práce je
vhodná pro kohokoliv — jak pro nováčky, tak pro matky na mateřské dovolené, stejně
jako pro vysokoškoláky jakéhokoli směru. Nezavíráme však dveře ani těm, kteří mají
zkušenosti jako sportovci; takoví uchazeči jsou u nás vítáni dvojnásobně.
Máme skvělé nové kanceláře v centru Brna s moderním vybavením, včetně střešní
terasy. Pro full-time kolegy je v kanceláři nachystaný pracovní stůl s veškerýmzázemím.

Klíčové odpovědnosti:

  • Poradenství a klientská podpora: Poskytovat odborné poradenství klientům ohledně správy majetku, investičních produktů a finančního plánování.
  • Analýza a plánování: Analyzovat individuální potřeby klientů a navrhovat optimální řešení pro jejich finanční zabezpečení.
  • Vyhledávání a dotahování obchodních příležitostí: Aktivně vyhledávat a dotahovat obchodní příležitosti spojené s majetkovými produkty a investicemi, pomáhat klientům dostat se do vlastního bydlení a hledat efektivní řešení pro jejich potřeby.
  • Administrativní podpora: Zajišťovat administrativní servis spojený se správou smluv a dokumentů klientů.
  • Spolupráce s týmem: Úzce spolupracovat s ostatními členy týmu a externími partnery za účelem dosažení firemních cílů.

Požadavky:

  • Vzdělání: Středoškolské vzdělání s maturitou, vysokoškolské vzdělání výhodou; nemusí být primárně ekonomického směru.
  • Praxe: Zkušenosti v bankovnictví, stavební spořitelně nebo jiné finanční instituci jsou výhodou, ale nejsou nutností.
  • Znalosti: Orientace v oblasti investic, správy majetku a současné legislativy v ČR je výhodou ale také není nutností
  • Dovednosti: Dobré komunikační schopnosti, kritické myšlení, schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • IT dovednosti: Znalost práce s PC a MS Office.

Nabízíme:

  • Atraktivní nástupní bonus: Až 50 000 – 100 000 Kč v závislosti na senioritě a předchozí zkušenosti.
  • Nemonotónní práce – Vyhledávání nových řešení a variant pro klienty, každý den něco jiného, s dlouhodobým know-how a zvyšováním kreditu na trhu práce
  • Propojení v rámci synergie: Spolupráce s exkluzivním realitním makléřem, což otevírá další možnosti pro rozvoj nových obchodů a kariérní růst.
  • Nástavbová školení: Profesionální školení zaměřená na etiketu oblékání apodnikání, zaměřená na rozvoj jak tvrdých, tak měkkých dovedností. Investičníakademie a jiné.
  • Možnost zaučení asistentky: K dispozici je asistentka nebo management, která může zajistit podporu a pomoc.
  • Podpora profesního růstu: Možnost rychlého kariérního růstu v dynamickém a motivovaném kolektivu.
  • Příjemné pracovní prostředí: Profesionální tým a moderní pracovní prostředí (úplně nové klimatizované kanceláře v centru Brna s krásnou střešní terasou).
  • Flexibilní pracovní doba: Možnost přizpůsobení pracovní doby podle potřeby.
  • Nadstandardní finanční ohodnocení: Po jednom roce práce se zcela jistě dostanete na nadprůměrnou mzdu v České republice. Další měsíce a roky na dvojnásobek či trojnásobek a čtyřnásobek průměrného příjmu i více, v závislosti na výkonnosti a angažovanosti.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Bonusy a prémie
  • Firemní akce
  • Vlastní organizace práce
  • Provize z prodeje

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–90 000 Kč
Pracoviště: Čechyňská 547/5, 60200 Brno
Typ úvazku: HPP, IČO, Praxe a stáže
Vhodné pro: Absolventy středních škol, Absolventy vysokých škol, Cizince, Na rodičovské dovolené
Kontaktní osoba: David Fejfuša
E-mail: dfejfusa@gmail.com
Telefon: 774995770
ID inzerátu: 822396