Projektant elektro – práce z domova

  • TOP zaměstnavatel
  • Pardubice
  • HPP

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti výstavby fotovoltaických elektráren a energetických úspor na území České republiky, Bulharska a Polska, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant elektro – práce z domova.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Projekce elektro – fotovoltaických elektráren, dokumentace pro všechny stupně (DSP, DVSP, DPS, RDS, DSPS) včetně stanovení vnějších vlivů a výpočtů a hodnocení rizik
  • Komunikace se zákazníkem
  • Návrh optimálního řešení se zaměřením na ekonomickou stránku
  • Komunikace s úřady – inženýring
  • Kontrola a konzultace externě dodávané dokumentace
  • Práce v terénu – obhlídka areálu, účast na kontrolních dnech, podpora interních montážních týmů
  • Neustálá aktualizace znalostní databáze ve věci připojovacích podmínek k distribuční soustavě a úzká spolupráce s dodavateli dispečerského řízení

POŽADUJEME:

  • Min. Svzdělání – obor elektro
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Znalost projektování – výhodou zkušenosti s projektováním VN
  • Znalost AutoCADu, či jiných projekčních nástrojů a MS Office
  • Platná vyhláška 50, dnes NV 194/2022 Sb.
  • Výhodou je autorizace
  • Řidičský průkaz sk.B - výhodou
  • Ochotu učit se novým věcem

NABÍZÍME:

  • Práci na HPP ve stabilní a rostoucí české společnosti s dlouholetou tradicí v obnovitelných zdrojích energie
  • Motivující platové ohodnocení
  • Notebook, mobil
  • Firemní bonusy
  • Možnost práce na home-office, dojíždění do kanceláře 1x týdně
  • Firemní vzdělávání
  • Přátelský přístup
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita: Hlinsko

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.