Asistent/ka vedení a přípravy výroby

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Praha 10
  • HPP

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výstavbou, rekonstrukcemi a statickým zabezpečením budov, zaměřující se také na památkově chráněné objekty, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka vedení a přípravy výroby.

Náplň práce:

  • Kompletní administrativní činnost
  • Zajištění chodu kanceláře
  • Poptávky subdodavatelů pro výběrová řízení a zajišťování nabídek – proběhne zaškolení
  • Objednávky materiálů pro stavby – proběhne zaškolení

Požadujeme:

  • Ukončené Svzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost balíčku MS Office
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (občasná komunikace s anglicky hovořícími investory)
  • ŘP skup. B
  • Perfektní organizaci práce a dynamičnost

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Platové rozmezí 35 000 – 40 000 Kč dle zkušeností
  • Pracovní doba Po – Čt 7 – 16, Pá 7 – 13:30
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle úvazku
  • Mobil a notebook
  • 4 týdny dovolené, 3 sick days
  • Místo výkonu práce: Praha - Hostivař
  • Nástup možný ihned

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Sick days

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.