Stavební technik – sanace nemovitostí

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha 10
  • HPP

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje kompletní servis zahrnující všechny práce nezbytné pro sanaci nemovitostí, strojních zařízení a uvedení do původního stavu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavební technik – sanace nemovitostí.

Náplň práce:

  • vedení, zpracování a řešení přidělených staveb a zakázek
  • práce v terénu na stavbách (posouzení rozsahu škody, fotodokumentace, komunikace s klienty, dodavateli)
  • vytvoření objednávky, smlouvy o dílo, cenové nabídky a specifikace
  • komunikace s klienty, předávání podkladů pro fakturaci klientovi
  • kontrola dokumentace na zakázkách, komunikace s pojišťovnou
  • schvalování dodavatelských faktur
  • pravidelný reporting vedení společnosti
  • plnění stanovených cílů

Požadujeme:

  • S/Vvzdělání v oboru stavebnictví
  • praxe v oboru – výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce s MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • flexibilitu, samostatnost, logické uvažování, komunikativnost
  • znalost angličtiny nebo němčiny na základní úrovni – výhodou
  • ochotu pracovat o víkendu 1x v měsíci

Nabízíme:

fixní mzdu + prémiovou složku dle nastavených cílů společnosti

  • služební vůz (možnost po domluvě i pro soukromé účely), notebook a telefon
  • pracovní dobu standardně od 7:00 hod do 15:30 hod (nutnost flexibility dle časového harmonogramu)
  • stravné
  • samostatné místo v kanceláři a příjemný kolektiv
  • místo výkonu práce: Praha 10 – Strašnice, zakázky v rámci regionu Čech

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon
  • Notebook

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.