Obchodní zástupce

  • Doporučujeme
  • Ostrava-město
  • HPP

Společnost IN ENERGIE s.r.o. hledá kolegu/kolegyni do Obchodního týmu

Jsme společnost zabývající se dodávkou energií (elektřiny a zemního plynu) a do svého kolektivu hledáme šikovné obchodníky, které baví navštěvovat firmy a nabízet produkty. Hledáme komunikativního, zodpovědného a spolehlivého člověka, který chce mít stabilního zaměstnavatele se zázemím pracoviště v Ostravě, anebo na pobočce ve Vsetíně. Kromě základního platu získává zajímavou motivační složku dle odvedené práce. Preferujeme obchodníky, kteří mají svůj obchodní kmen a mohou tak ihned získávat zajímavé finanční bonusy, nebráníme se však i zkušeným obchodníkům bez vlastního kmene, ale preferujeme zkušenosti z oborů telekomunikace, pojišťovnictví a finančních služeb, tyto zkušenosti obchodníci bohatě v našem oboru zúročí.

Náplň práce:

  • Aktivní nabízení a prodej energetických produktů (elektřina a zemní plyn)
  • Aktivní účast na obchodních schůzkách
  • Komunikace se zákazníky, kompletní starost o své vytvořené portfolio zákazníků
  • Vytváření cenových nabídek, uzavírání a prodlužování smluv
  • Sledování trendů v dané oblasti

Vhodný uchazeč má:

  • Vynikající komunikační schopnosti a argumentační dovednosti
  • Prodejní dovednosti
  • Schopnost spolupráce v kolektivu
  • znalost práce s PC- MS Office, Outlook, MS Word

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání u moderní a ekonomicky rostoucí společnosti
  • Osobní automobil k služebním i soukromým účelům
  • Zajímavé ohodnocení dle výkonnosti

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Auto i k soukromým účelům
  • 13. plat

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Bc. Zuzana Novosadová
E-mail: novosadova@inenergie.cz
Telefon: 608 726 342