Inženýr kvality

  • TOP zaměstnavatel
  • Ladná
  • HPP

Pro našeho klienta, českou rodinnou společnost působící v oblasti kovovýroby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýr kvality.

Náplň práce:

  • Řešení zákaznických stížností, případně zákaznických reklamací formou 8D
  • Řešení interních chybových hlášení
  • Neustálé zlepšování kvality
  • Redukce nákladů na nekvalitu (COPQ)
  • Revize/aktualizace FMEA/CP/PF
  • Interní audity
  • kolení zaměstnanců v oblasti kvality
  • Tvorba a řízení dokumentace
  • Aktivní účast u externích auditů
  • Dodavatelské reklamace a rozvoj dodavatelů
  • PPAP

Požadujeme:

  • S/Vvzdělání, nejlépe technického zaměření
  • Znalost MS Office
  • Komunikativní znalost AJ (hovorově), NJ výhodou
  • Praxi na podobné pozici (alespoň 1-2 roky)
  • Znalost nástrojů kvality (Ishikawa diagram, Pareto chart/diagram atp.)
  • Zkušenost s prací s 8D, 5W2H, 5S, CP, FMEA, PDCA atp.
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Výhodou je znalost: PPAP / VDA 2, MSA & SPC, systémů kvality ISO 9001, IATF 16949, auditování dle VDA 6.3, norem ISO 14001, procesů lakování a svařování

Nabízíme:

  • Spolupráci na HPP
  • Fixní mzdu + bonusový systém
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Stabilní zázemí úspěšné české společnosti
  • Profesionální a přátelský kolektiv
  • Vzdělání v oblasti kvality i životního prostředí
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Dotovanou stravu
  • Pružnou pracovní dobu (pevná 8:00 - 14:30 hod.) pondělí až pátek
  • Vitamínové dny
  • Bonusy za doporučení kolegy
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita: Ladná

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Stravenky

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.