Obchodně technický poradce

  • TOP zaměstnavatel
  • České Budějovice

Hledáme obchodně technického zástupce pro dynamicky rostoucí společnost působící v oblasti elektrické automatizace. Jste technicky zdatný a máte obchodního ducha? Pak hledáme právě vás!

Popis pozice

  • návrh elektrických pohonů
  • technické poradenství u zákazníka
  • aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků
  • péče o stávající klientelu a udržování dobrých vztahů

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru nebo odpovídající praxi
  • zkušenosti s obchodní činností, ideálně v technickém oboru
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • schopnost analyzovat potřeby zákazníků a navrhovat vhodná řešení
  • znalost angličtiny úroveň B1 - B2
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • zajímavou práci v perspektivním oboru
  • motivující finanční ohodnocení (fix + bonusy)
  • služební vůz k soukromému užití, notebook a mobilní telefon
  • příjemný kolektiv a podporu při zaučení
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • sick days

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Aneta Jirmanová
E-mail: aneta.jirmanova@manpower.cz
Telefon: +420 734 685 399