Validační inženýr s angličtinou

  • TOP zaměstnavatel
  • Dnešice

Do výrobní firmy v blízkosti Plzně sháníme kandidáta na pozici Validačního inženýra.

Máte zkušenosti s realizací validačních procesů a umíte komunikovat anglicky? Tak hledáme právě vás.

Popis pozice

  • Příprava, koordinace a realizace validačních procesů
  • Návrhy a optimalizace validačních strategií a procesů
  • Vedení validační dokumentace
  • Podpora projektových týmů a implementace nových technologií

Požadavky

  • Min SŠ vzdělání (technický obor výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici
  • Angličtina min. úroveň B2 (každodenní psaná i mluvená komunikace)
  • Znalost a zkušenosti v oblasti řízení kvality, znalost příslušných norem

Nabízíme

  • Příspěvek na dojíždění
  • Stravenkový paušál
  • Možnost občasné práce z domova
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • Závodní stravování
  • Stabilitu a dlouhodobou jistotu
  • Moderní pracovní prostřední
  • Zázemí mezinárodní společnosti

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Procházková
E-mail: tereza.prochazkova@manpower.cz
Telefon: +420725079633