Operations Manager s AJ

  • TOP zaměstnavatel
  • Zlín

Jako Provozní manager budete zodpovědný za kompletní provozní procesy rámci celé pobočky. Hledáme osobnost analytické myšlení, silného leadershipu s aktivní AJ, která naplní cíle vhodným a nákladově efektivním způsobem v rámci všech procesů.

Těším se na CV.

Popis pozice

  • Zodpovědnost za kompletní provozních procesů vrámci celé pobočky.
  • Kontrola aoptimalizace nákladů azvyšování efektivity práce.
  • Řízení skladového týmu do 10 lidí
  • Plnění strategických a operativních cílů
  • Optimalizace využití skladových zásob napobočce.

Požadavky

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Prokazatelné zkušenosti, jako Operations Managera min. 5 let podmínkou
  • Zkušenost s vedením týmu a schopnost pružně reagovat na vzniklé situace.
  • Zkušenost s rozpočtováním, prognózováním a řízením provozu.
  • Výborný leadership a organizační schopnosti.
  • AJ na pokročilé úrovni B2

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení, kvartální bonusy dle dosahovaných výsledků
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.
  • Možnost osobního i profesního rozvoje.
  • Práci na zajímavých projektech.
  • Pro úspěšné zaměstnance možnost kariérního růstu a mnoho dalšího.

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Renáta Kolárová
E-mail: renata.kolarova@manpower.cz
Telefon: +420 602 559 383
ID inzerátu: 829335