Prodejce/Pracovník obchodního úseku M/Ž

  • Šumperk
  • HPP
  • nástup ihned

Popis

Náplň práce:

  • Hledáme prodejce, který pomůže zvýšit prodej našeho zboží a výrobků a pomůže k růstu naší společnosti.
  • Oslovujeme nové zákazníky a snažíme se udržovat dobré obchodní vztahy s těmi současnými.
  • Vašim úkolem bude vyhledávat nové zákazníky, vytvářet poptávky, zasílat nabídky a získávat nové objednávky.
  • Náš prodejní tým Vás bude podporovat.
  • Po zaškolení bude největší podíl práce spočívat v utužování vztahů se současnými zákazníky a navazování nových obchodních vztahů.

- Pracovní doba: 7:00 -15:30

  • Hledáme člena týmu, který má rád kontakt s lidmi, prodej a rozumí obchodu.
  • Požadujeme technické znalosti a předchozí zkušenosti na obdobné pozici, dobrou pracovní morálku, chuť překonávat se a vůli dosahovat svých osobních a obchodních cílů.

Další:

  • Aktivní znalost polského a maďarského jazyka velkou výhodou!
  • SŠ vzdělání
  • PC dovednosti - Outlook, Excel, Word
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
  • Znalost IS Compekon výhodou
  • Základní znalost angličtiny

Výhody:
Nabízíme příjemné pracovní prostředí.

  • Nadprůměrné mzdové ohodnocení.

  • Podporujeme osobní rozvoj a kariérní příležitosti.

  • Nové zaměstnance zaškolíme a naučíme kompletní sortiment výroby.

  • Hledáme dlouhodobou pracovní spolupráci.

  • Nabízíme příspěvek na penzijní životní pojištění.

  • Odměna za odpracované roky.

  • Čtvrtletní odměny.

  • Stravenkový paušál

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta - Outlook
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní řidič

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní) — základní znalost

Benefity

  • Jiné výhody - čtvrtletní odměny, stravenkový paušál, přísp. na penzijní životní pojištění

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 28 000–40 000 Kč
Pracoviště: 814, 78805 Libina
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Tomáš Potěšil DiS.
E-mail: mdl@mdl.cz
Telefon: 583233258
ID inzerátu: 829611

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.