Obchodní ředitel / Business Development Manager (velmi nadstandardní mzda)

  • TOP zaměstnavatel
  • Zlín

Jsme moderní inovativní firma s pevnou pozicí na trhu a naše výrobky skýtají obrovský potenciál. Aktuálně hledáme zkušeného obchodníka, který nám ho pomůže odemknout a zastřeší náš obchodní tým. Máte zkušenosti s rozvojem businessu a nechybí vám strategické myšlení? Vaše dovednosti skvěle zaplatíme a přidáme další benefity. Staňte se jedním z nás.

Popis pozice

  • Zastřešíte menší obchodní tým
  • Budete navazovat nové obchodní vztahy a spolupráce
  • Prezentujete firmu na veletrzích a akcích

Požadavky

  • Jste zkušený obchodník
  • Umíte navazovat nové obchodní vztahy
  • Dokážete uřídit menší tým a motivovat
  • AJ – alespoň mírně komunikativní

Nabízíme

  • Velmi nadstandardní mzda – na lidech nešetříme
  • Odměny ke mzdě
  • Velká autonomie a prostor pro realizaci
  • Auto pro soukromé účely
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na stravování + firemní jídelna
  • Různorodá zajímavá práce v silné inovativní firmě
  • Příjemné čisté moderně vybavené prostory

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275