Strojní mechanik - údržbář

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Zlín

Do týmu údržby hledáme šikovného kolegu na pozici strojního mechanika. Těšit se můžete na dynamickou práci, přátelské prostředí a kolegy, kteří se podporují.

Co vás čeká

  • pravidelná údržba výrobních linek a strojního zařízení, zajištění plynulého chodu,
  • Odstraňování případných poruch,
  • příprava forem,
  • pohotovostní servis,
  • práce v třísměnném provozu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ nebo vyučení v technickém směru,
  • orientace ve výkresových dokumentacích,
  • obecný přehled o různých výrobních technologiích, zařízeních a přístrojích,
  • základní znalost pneumatických a hydraulických systémů jednoúčelových strojů,
  • samostatnost, manuální zručnost a technická zdatnost,
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu,
  • ochotu učit se novým věcem a postupům.

Výhodou bude, pokud budete umět

  • znalost problematiky CNC strojů vítána,
  • platný průkaz řidiče a praxi v řízení VZV.

Co vám můžeme nabídnout

  • atraktivní finanční ohodnocení, možnost růstu,
  • nadstandardní příplatky za odpolední a noční práci,
  • týden dovolené navíc,
  • zajímavou práci v dynamickém prostředí společnosti s bohatou historií,
  • práci s moderními výrobními technologiemi,
  • podporu vzdělávání a osobního rozvoje,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na regeneraci – FlexiPass,
  • programy na podporu zdravého životního stylu,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • odměny za pracovní a životní výročí.

Nástup možný ihned, popř. dle dohody.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Marta Kubová
E-mail: marta.kubova@promenszlin.com
Telefon: 733 789 033