Projektant pozemních staveb

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava
  • HPP

Pro našeho klienta, společnost, která na trhu působí od roku 1994, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant pozemních staveb.

Náplň práce:

  • tvorba projektové dokumentace ve všech stupních stavebního řízení
  • jednání s účastníky výstavby, kooperace s ostatními středisky společnosti, komunikace s obchodními partnery
  • práce tedy zahrnuje významně jak samotnou projekční činnost, tak organizační práci

Požadujeme:

  • Snebo Vvzdělání v oboru pozemního stavitelství
  • praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • znalost programu AutoCAD
  • schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
  • autorizace na pozemní stavby - výhodou
  • ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme:

  • možnost růstu na vedoucího samostatného oddělení
  • zajímavé finanční ohodnocení, včetně bonusové složky
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • možnost „home office“
  • příspěvek na stravování 100 Kč/den
  • moderní SW a HW
  • odborná školení a vzdělávání, podporu při profesním růstu
  • firemní akce, teambuildings
  • nástup možný ihned nebo po dohodě
  • moderní pracoviště v centru Ostravy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Sick days
  • Možnost home office
  • Firemní akce

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.