Obchodní zástupce - nákup a prodej přípravků na ochranu rostlin

  • Doporučujeme
  • Jičín
  • nástup ihned

Jsme zemědělská společnost. Vedle provozování klasické zemědělské činnosti máme obchodní oddělení, které se zabývá obchodem s přípravky na ochranu rostlin. Do tohoto týmu hledáme nového kolegu. Vzhledem k potřebě fyzické manipulace s těžkými přípravky, je tato pozice vhodná spíše pro muže.

Náplň práce

  • kontakt se zákazníky
  • skladová evidence
  • rozvoz přípravků
  • další administrativní práce

Požadavky

  • minimální vzdělání: vyučení
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost
  • samostatnost, flexibilita
  • odpovědnost
  • osvědčení o nakládání s přípravky na ochranu rostlin výhodou (umožníme získat)
  • vztah k zemědělství

Co nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení
  • po odpracovaném roce příspěvek na penzijní pojištění (500,- Kč) a životní pojištění 3.600,- Kč za rok
  • obědy za 20,- Kč
  • roční prémie
  • věcné benefity ze zemědělské činnosti

Benefity

  • Naturální výhody
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám životopis na e-mail agro.chomutice@horicko.cz, případně volejte na tel. číslo 602 658 996.

Další informace:
Typ smluvního vztahu:

  • Pracovní smlouva

Délka trvání pracovního poměru:

  • Na dobu neurčitou

Benefity:

  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Bonusy/prémie

 Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Požadavky

Umístění pracovní pozice

AGRO Chomutice a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Nevratice 30 30, 50801 Nevratice
Kontaktní osoba: Ing. Jitka Koubková
E-mail: agro.chomutice@horicko.cz
Telefon: 602 658 996
ID inzerátu: 745039