ROZPOČTÁŘ STAVEB

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Nymburk
  • IČO, HPP
  • nástup ihned

Popis

Co vás čeká

Do našeho kolektivu hledáme rozpočtáře stavebních zakázek. Práce spočívá v tvorbě cenových roozpočtů, realizací výběrových řízení dodavatelů materiálů popřípadě SUB dodávkek včetně samotného jednání.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Minimálně středoškolské, stavební s maturitou, nebo ysokoškolské stavenního zaměření. Znalost a orientave v projektové dokumentaci, práce s PC a MS Office, AutoCad.

Výhodou bude, pokud budete umět

Vysokoškolské vzdělání, řp. sk. B, praxe v oboru, zejména v oblasti střešních pláštů a obalových konstrukcí budov. Rovněž znalost rozpočtových SW.

Co vám můžeme nabídnout

Pestrou pracovní náplň, která je odekvátně ohodnocená, zázemí silné firmy s více jak 30 letou tradicí.
Stravenkový paušál.
Mobilní telefon s neomezeným voláním a daty.
Notebook.
Vánoční odměny.
Možnost karierního postupu ve společnosti.
Dobrá dopravní dostupnost - práce v centru města Poděbrady.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na ubytování
  • Notebook

rbe Koláčný s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000–60 000 Kč
Pracoviště: 544/4 Hakenova, 29001 Poděbrady
Typ úvazku: IČO, HPP
Kontaktní osoba: Ing. Milan Koláčný Ph.D.
E-mail: milan.kolacny@rbe.eu
Telefon: +420603186454
ID inzerátu: 751387