Odborný/á asistent/ka v odboru-kancelář starosty

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha 5
  • HPP

Pro našeho klienta, městskou část Praha 13, hledáme vhodné kandidáty na pozici Odborný/á asistent/ka v odboru-kancelář starosty.

Náplň práce:

  • zajišťování specializovaných organizačních a koordinačních činností a agend ve spolupráci s orgány státní správy, samosprávy a statutárními orgány s rozsáhlým územním působením
  • organizace a správa chodu kanceláře
  • poskytování administrativní podpory včetně vyřizování korespondence, objednávek, faktur a dalších administrativních úkolů

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • dosažení 18 let věku
  • občan ČR
  • nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk
  • svéprávnost
  • bezúhonnost
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC

Výhodou:

  • praxe ve veřejné správě
  • komunikativnost, psychická odolnost
  • samostatné uvažování a organizační schopnosti
  • odpovědný přístup k plnění úkolů

Nabízíme:

zaměstnání u stabilního zaměstnavatele se zaručeným termínem výplaty

přátelský kolektiv

příjemné, moderní pracoviště na Slunečním náměstí

přímo na stanici metra B „Hůrka“

5 týdnů dovolené

6 dní indispozičního volna (tzv. sick days)

2 dny volna v kalendářním roce na samostudium

možnost individuálního nastavení pracovní doby (na pracovištích, kde je to možné)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Sick days
  • Vlastní organizace práce

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.