Dělník chemické výroby

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Hradec Králové
  • HPP

Popis

Hledáme zaměstnance na pozici Dělník chemické výroby

Náplň práce:

  • výroba hmot pro kosmetické produkty a bytovou chemii
  • obsluha technologických zařízení
  • příprava a evidence surovin
  • práce s paletovým vozíkem, včetně vzv
  • údržba a úklid výrobních prostor
  • dvousměnný provoz

Požadujeme:

  • spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost
  • fyzickou zdatnost
  • samostatnost a pečlivost
  • časovou flexibilitu
  • praxe v oboru vítána, není podmínkou

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení dle vaší kvalifikace, praxe a výsledků
  • zázemí stabilní společnosti s mnohaletou působností na trhu
  • příspěvek na penzijní spoření a stravování
  • zaměstnanecké výhody

V případě zájmu nám prosím zašlete životopis na email: l.strouhal@unioncosmetic.cz

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál

Umístění pracovní pozice

E-mail: l.strouhal@unioncosmetic.cz