Seřizovač výrobních strojů - až 56 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Jste technicky a manuálně zručný? Rozumíte nejrůznějším strojům a není vám cizí ani práce s počítačem?

Pro společnost s výrobním závodem v Horních Počernicích, která se zabývá výrobou extrudovaných plastových produktů, hledáme šikovné kandidáty na pozici seřizovače.

Popis pozice

  • nastavovat výrobní linku tak, aby vyráběné produkty byly v požadované kvalitě
  • průběžně kontrolovat chod linky a v případě problému operativně řešit nastalý problém
  • upravovat nastavení linky při přechodu na jiné parametry produktu
  • vyplňování příslušné výrobní dokumentace
  • komunikace s ostatními kolegy v rámci výroby

Požadavky

  • vyučení v technickém oboru
  • uživatelská znalost práce na PC
  • fyzická zdatnost – některé části linky, se kterými je třeba manipulovat, jsou těžké
  • výhodou je zkušenost s technologií extruze plastů
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu 6 - 18 / 18 - 6 (krátký/dlouhý týden)

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 2 sick day za rok
  • 300 Kč měsíčně na benefitní kartu
  • sleva na firemní výrobky
  • vánoční bonus ve výši 40 – 50 % měsíční mzdy
  • každoroční navyšování mezd
  • možnost využít zdarma svozový autobus - Ovčáry (okr. Mělník), Libiš, Neratovice, Čakovičky, Jiřice, Kostelec n. L., Mratín, Sluhy, Veleň
  • výhodné zaměstnanecké tarify od mobilního operátora
  • smlouva na dobu neurčitou

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Veronika Enochová
E-mail: veronika.enochova@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 227
ID inzerátu: 822512