HSE Specialista

  • TOP zaměstnavatel
  • Pardubice

Chcete budovat bezpečné pracovní prostředí a pečovat o životní prostředí spolu s námi? Máte zápal pro věc a nebojíte se výzev, které Vás posunou dál? Hledáme Vás a potřebujeme!

Zašlete mi svůj životopis.

Popis pozice

  • Zajišťováním odborných činností v oblasti BOZP, PO, EMS (odpady, ovzduší a vody).
  • Zajištěním dodržování předpisů v daných oblastech, prováděním pravidelných interních auditů.
  • Spoluprací při implementaci nápravných opatření.
  • Hodnocením rizik na jednotlivých pracovištích, navrhování opatření k jejich snížení.
  • Agendou pracovních úrazů a šetřením jejich příčin, případně agendou nemocí zpovolání.
  • Tvorbou, vedením a aktualizací interní a stanovené dokumentace vdaných oblastech, pravidelným reportingem.
  • Zastupováním společnosti, spoluprací a komunikací se státními úřady.
  • Aktualizací a rozvojem interního systémů řízení v daných oblastech.
  • Souladem interních procesů s legislativou ČR a požadavky ISO standardů 140001 a 45001.
  • Metodickou, kontrolní, poradenskou a školící činností pro vedoucí pracovníky i zaměstnance.

Požadavky

  • Technické vzdělání
  • Odbornou způsobilost v BOZP
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 13. plat
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění
  • Výhodné telefonní a datové tarify

Pokud Vás pozice zaujala reagujte přes ODPOVĚDĚT.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Břetenářová
E-mail: tereza.bretenarova@manpower.cz
Telefon: +420 724 389 072