Referent oddělení územního rozhodování (Stavební úřad)

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha 7
  • HPP

Pro našeho klienta, městskou část Prahy 7, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent oddělení územního rozhodování (Stavební úřad).

Náplň práce:

  • Vydávání územních rozhodnutí a společných povolení stavby a další činnosti podle části třetí díl 4 a 5 a části čtvrté stavebního zákona

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu (fakulta stavební nebo architektury), nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví
  • Věk min. 18 let
  • Občanství ČR nebo cizí státní příslušník s trvalým pobytem v ČR, ovládající český jazyk
  • Svéprávnost a bezúhonnost
  • Práci s PC (MS Word, Excel, internet)
  • Znalost stavebního zákona (č. 183/2006 Sb.), včetně prováděcích vyhlášek
  • Znalost právního řádu (zákon č. 500/2004 Sb.)
  • Znalost nařízení č.10/2016 Sb. hl. m. Prahy Pražské stavební předpisy
  • Ochotu splnit ZOZ

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 25 280 – 37 170 Kč dle délky odborné praxe (platová třída 11)
  • Po zkušební době možnost osobního příplatku až do výše 100 % 12. stupně příslušné platové třídy dle zásluh
  • Stravenková karta
  • 5 dnů zdravotního volna
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • 200 hodin dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Praha 7

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Stravenky
  • Dovolená navíc

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.