Automechanik vozů ŠKODA

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha 10
  • HPP

Pro našeho klienta, autorizovaného prodejce a servis značky KODA, hledáme vhodného kandidáta na pozici Automechanika.

Náplň práce:

  • Běžný servis a opravy vozidel značky KODA
  • Diagnostika, kontrola a testování provedených oprav
  • Pneuservis

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučení v oboru
  • ŘP skup. B
  • Praxi v oboru výhodou, vše naučíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na HPP, plný úvazek
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
  • Zázemí rodinné, prosperující společnosti
  • Standardní pracovní dobu od pondělí do pátku
  • Firemní benefity: oběd za 50 Kč, firemní akce, školení
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 10 – Hostivař

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Stravenky
  • Firemní akce

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.