Koordinátor/ka personální agentury s polštinou

  • TOP zaměstnavatel

Hledáte dynamickou a různorodou práci? Nemáte rádi stereotyp a s radostí skloubíte práci v kanceláři i v terénu? Láká Vás získat zkušenosti v oblasti personalistiky propojené s výrobním prostředím? Skvěle! Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici koordinátora/ky se znalostí polského jazyka.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Realizace/koordinace svěřené zakázky v rámci České Republiky
  • Péče o naše zaměstnance v rámci svěřené zakázky
  • Komunikace s agenturními zaměstnanci a kolegy v týmu
  • Řešení náhle vzniklých situací a administrativa

HLEDÁME

  • Silnou osobnost, která přijme tuto pozici jako výzvu
  • Zkušenosti v personální agentuře nebo výrobní společnosti velkou výhodou, ale ne podmínkou

NABÍZÍME

  • Zajímavou a dynamickou práci
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Služební notebook, mobil i auto
  • Příspěvek na stravování
  • V případě potřeby zajistíme ubytování
  • Přátelskou a uvolněnou atmosféru, skvělé kolegy
  • Zázemí mezinárodní agentury
  • Další vzdělávání a rozvoj

POŽADUJEME

  • Komunikativní znalost polštiny – každodenní využití
  • Pozitivní a komunikativní osobnost
  • Organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz B

Pokud čtete tuto větu, věříme, že Vás naše nabídka práce zaujala a myslíme si, že je na čase, zaslat nám svůj životopis!

Požadované jazyky

  • Polština (aktivní)
  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Ubytování
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Auto i k soukromým účelům
  • Stravenkový paušál
  • Sick days
  • Bonusy a prémie

Shrnutí pracovní pozice

Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Dominika Kwolková
E-mail: dominika.kwolkova@manuvia.com
Telefon: +420 775 867 248
ID inzerátu: 388649