HW vývojář pro oblast AVIATION - PRAHA

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Praha
  • HPP
  • nástup ihned

Hledáme nového kolegu/kolegyni, pro práci novém druhu dopravy – bezpilotních letadlech. Potřebujeme vyvíjet elektroniku pro létající prostředky tak, aby vyhovovala nejrůznějším provozním požadavkům. Budete zkoumat a tvořit nové technologie a postupy, stejně jako testovat a hledat jejich optimální řešení.

V čem by především Vaše práce spočívala? V tvorbě kvalitních DPS a elektrických systémů, implementaci různých senzorů a čidel, v hledání a vymýšlení inovací.

Jsou elektronika, drony nebo letadla Vaše srdcovka? Baví Vás pracovat na něčem, co si můžete také sami vyzkoušet a vidět hned výsledek? Perfektní. Právě Vás potřebujeme!

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Samostatný vývoj vlastních technických řešení a HW
  • Návrh DPS, oživování elektroniky, integrace do létajících prostředků a testování parametrů
  • Vytváření související technické dokumentace (schémata, kusovníky, výrobní podklady, manuály)

Co byste měli mít, umět a ovládat:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku, elektroniku
  • Samostatně řešit elektrotechnické problémy od návrhu do realizace až po ověření funkce
  • Schopnost samostatné práce s orientací na funkční výsledek
  • Angličtina na úrovni B1 (psanou i mluvenou formou)

Vaší výhodou určitě bude:

  • Zkušenost v segmentu Aerospace
  • Nařízení vlády č. 194/2022 Sb. – způsobilost v oboru elektro (bývalá „vyhláška 50 §6“, možno doplnit)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou práci v atraktivním odvětví leteckého výzkumu, přístup ke špičkovým technologiím
  • Dobré platové podmínky, osobní ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity
  • Stabilní pracovní zázemí, možnost kvalifikačního růstu a kariérního vzdělávání
  • Možnost práce na národních a mezinárodních výzkumných a vývojových projektech

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)
  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost home office
  • Dovolená 5 týdnů
  • Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Ducháčová
E-mail: duchacova@vzlu.cz
Telefon: 225115323