Kuchař/ka ve výrobně teplých a studených jídel, ranní směny PO-PÁ

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Praha
  • HPP

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme kuchaře/ku do moderní samoobslužné restaurace pro firemní stravování na Praze 4.

Jste vyučený(á) kuchař/ka?

Dokážete samostatně plnit zadané úkoly ve spolupráci s kolegy?

Chcete pracovat pro velkou společnost, která se stará o své zaměstnance?                                                Přijďte k nám!

Náplň práce:

Výroba pokrmů a specialit české i mezinárodní kuchyně + výdej jídel přes pult

Pracovní doba: PO-PÁ 8hod. ranní směny

Nástupní mzda: 32.000-38.000 Kč

Požadujeme:

  • vyučení v oboru kuchař
  • zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
  • praxi v oboru (méně zkušené zaučíme)

Nabízíme:

  • zázemí velké stabilní české společnosti s mnohaletou tradicí
  • jistotu výplatních termínů
  • 13. plat – vánoční odměna (1/2 průměrné měsíční mzdy)
  • 5 týdnů dovolené po roce zaměstnání
  • dotované stravování – dotace na oběd 60 Kč denně
  • firemní oblečení, které se v rámci firmy pere
  • po roce zaměstnání u společnost příspěvek na penzijní připojištění 450 – 1200 Kč
  • Pluxee kartu (příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity)
  • možnost se zúčastnit firemních akcí
  • firemní fitness zdarma i pro rodinné příslušníky

Zašlete nám svůj profesní životopis. Vhodné uchazeče budeme kontaktovat.

Nástup ihned.

Kontakt: Dušan Stádník, vedoucí gastro výroby, tel. 607049684

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní) — pokročilá

Benefity

  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů - po roce zaměstnání u společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění - po roce zaměstnání u společnosti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na volný čas - Pluxee karta
  • Závodní stravování - dotované stravování
  • Firemní fitness - zdarma i pro rodinné příslušníky

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 32 000–38 000 Kč
Pracoviště: Chodovská 228/3, 14100 Praha
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: a.s. JLV
E-mail: job@jlv.cz
Telefon: 607049684
ID inzerátu: 823494