Projektant ZTI

  • Doporučujeme
  • Brno-město
  • HPP
  • nástup ihned
  • Pro absolventy

Do naší společnosti Morawitz projektování, s.r.o. hledáme kolegu na pozici projektant zdravotně technických instalací

  • náplň práce
    • návrh vnitřních rozvodů vody
    • návrh vnitřní kanalizace
    • návrh nakládání s dešťovými vodami
    • návrh domovního plynovodu
    • návrh přípojek vody, kanalizace, plynu
    • zpracování projektové dokumentace ve všech stupních
  • požadavky
    • SŠ či VŠ technického zaměření (ideálně ZTI)
    • znalost programu AutoCAD
    • orientace ve stavebních výkresech
    • základní orientace v oblasti zdravotechniky a rozvodů plynu
    • výhodou znalost programů CADKON+ MEP, AutoPen, DDScad
    • vhodné i pro absolventy
  • nabízíme
    • práce na zajímavých jednoduchých i komplikovanějších projektech od rodinných domů přes bytové domy, administrativní budovy, výrobní haly
    • práce na projektech realizovaných po celé ČR
    • motivující finanční ohodnocení s vazbou na výkon, odměny
    • mladý kolektiv
    • místo výkonu práce – Brno, Jundrov

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC
  • Práce s PC - autocad
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)
  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Možnost home office
  • Pružná pracovní doba
  • Bonusy a prémie

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Ing. Ivo Morawitz
E-mail: ivo.morawitz@morawitz.cz
Telefon: 776177104